Základní škola a Mateřská škola U Studny v Karviné - Když myslíte na vzdělání svých dětí



 
 


< návrat zpět

Rozvrh hodin

Rozvrh hodin jednotlivých tříd pro školní rok 2017/2018
 

Třída I.A - tř. uč. Mgr. Petra Ponczová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

ČJ

M

TV

ČJ

 

 

 

 

 

Út

ČJ

M

Pr

AJ

 

 

 

 

 

St

ČJ

M

TV

ČJ

 

 

 

 

 

Čt

ČJ

Pr

ČJ

HV

 

 

 

 

 

ČJ

M

VV

ČaSP

 

 

 

 

 


Třída I.B - tř. uč. Mgr. Lenka Nytrová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

ČJ

AJ

Pr

ČaSP

 

 

 

 

 

Út

ČJ

M

TV

Pr

 

 

 

 

 

St

ČJ

M

ČJ

HV

 

 

 

 

 

Čt

ČJ

M

ČJ

VV

 

 

 

 

 

ČJ

M

TV

ČJ

 

 

 

 

 


Třída II.A - tř. uč. Mgr. Daniela Korpasová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

HV

ČJ

M

Pr

ČJ

 

 

 

 

Út

ČJ

M

ČJ

TV

 

 

 

 

 

St

AJ

ČJ

M

ČJ

 

 

 

 

 

Čt

TV

M

ČJ

ČaSP

VV

 

 

 

 

ČJ

M

Pr

ČJ

 

 

 

 

 


Třída II.B - tř. uč. Mgr. Jana Kovalová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

HV

ČJ

M

Pr

ČJ

 

 

 

 

Út

ČJ

TV

M

ČJ

 

 

 

 

 

St

ČJ

M

AJ

Pr

 

 

 

 

 

Čt

ČJ

TV

M

ČJ

ČaSP

 

 

 

 

ČJ

M

VV

ČJ

 

 

 

 

 


Třída III.A - tř. uč. Mgr. Monika Černá

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

ČJ

M

AJ

ČJ

 

 

 

 

 

Út

ČJ

M

Pr

ČJ

TV

 

 

 

 

St

ČJ

M

AJ

Pr

VV

ČaSP

 

 

 

Čt

ČJ

M

Pr

ČJ

TV

 

 

 

 

ČJ

AJ

M

ČJ

HV

 

 

 

 


Třída III.B - tř. uč. Emílie Navrátilová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

AJ

TV

M

ČJ

ČJ

 

 

 

 

Út

ČJ

M

ČJ

Pr

HV

 

 

 

 

St

ČJ

AJ

M

ČJ

Pr

 

 

 

 

Čt

ČJ

M

ČJ

TV

ČaSP

VV

 

 

 

ČJ

M

AJ

Pr

 

 

 

 

 


Třída IV. - tř. uč. Mgr. Gabriela Buriánová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

ČJ

AJ

M

ČJ

VV

VV

 

 

 

Út

ČJ

M

Vla

ČJ

HV

 

 

 

 

St

AJ

TV

ČJ

M

ČaSP

 

 

 

 

Čt

ČJ

M

Vla

Pří

ČJ

 

 

 

 

ČJ

TV

M

AJ

 

 

 

 

 


Třída V.A - tř. uč. Mgr. Marie Krausová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

ČJ

M

ČJ

ZPC

TV

 

 

 

 

Út

ČJ

M

Vla

AJ

HV

 

 

 

 

St

ČJ

M

ČJ

Pří

AJ

 

 

 

 

Čt

AJ

ČJ

M

Vla

VV

VV

 

 

 

ČJ

M

Pří

ČaSP

TV

 

 

 

 


Třída V.B - tř. uč. Janka Putalová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

ČJ

M

Pří

TV

ČJ

 

 

 

 

Út

ČJ

M

AJ

Vla

VV

VV

 

 

 

St

ČJ

AJ

M

Pří

ČaSP

 

 

 

 

Čt

ZPC

M

ČJ

Vla

HV

 

 

 

 

ČJ

M

AJ

TV

ČJ

 

 

 

 


Třída VI. - tř. uč. Zdeňka Mléčková

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

HV

D

M

ČJA

PP

TV

 

 

 

Út

M

AJ

F

Z

ČJA

VO

 

 

 

St

ČJA

D

AJ

M

TV

 

 

 

 

Čt

Z

ČJA

M

AJ

VV

VV

 

 

 

PP

F

M

ZPC

ČaSP

 

 

 

 


Třída VII. - tř. uč. Mgr. Jana Klementová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

ČJA

M

Z

AJ

VZ

F

 

 

 

Út

PP

D

ČJA

HV

RJV

TV

 

 

 

St

Z

M

EpV

AJ

VV

VV

 

 

 

Čt

D

M

ČJA

PP

F

TV

 

 

 

AJ

RJV

M

ČJA

VO

ČaSP

 

 

 


Třída VIII.A - tř. uč. Mgr. Hana Schwarzová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

AJ

ČJ

M

F

VV

PP

 

HV

TV

Út

ČJA

AJ

NJV

M

D

CH

 

 

 

St

TV

ČJA

M

ČaSP

PP

Z

 

 

 

Čt

ČJA

AJ

NJV

VZ

M

F

 

 

 

M

ČJA

CH

D

Z

VO

 

 

 


Třída VIII.B - tř. uč. Ing. Jaroslava Brůnová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

M

D

ČJA

CH

HV

VV

 

F

TV

Út

AJ

M

NJV

ČJA

Z

PP

 

 

 

St

TV

M

ČaSP

ČJA

F

VO

 

 

 

Čt

AJ

M

NJV

CH

ČJA

PP

 

 

 

M

D

ČJA

VZ

AJ

Z

 

 

 


Třída IX. - tř. uč. Mgr. Václav Valášek

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

M

Z

RJV

VV

ČJA

HV

 

TV

F

Út

AJ

ČJA

M

VO

CzM

D

 

 

 

St

M

Z

ČJA

CH

ČaSP

TV

 

 

 

Čt

M

RJV

AJ

ČJA

VZ

D

 

 

 

ČJA

M

PP

F

AJ

CH

 

 

 




osklivekacatko
Copyright © 2004-2017 Základní škola a Mateřská škola U Studny v Karviné | Všechna práva vyhrazena
Kopírování textů nebo obrazové dokumentace pouze se souhlasem provozovatele