Základní škola a Mateřská škola U Studny v Karviné - Když myslíte na vzdělání svých dětí
 
 


< návrat zpět

Rozvrh hodin

Rozvrh hodin jednotlivých tříd pro školní rok 2018/2019
 

Třída I.A - tř. uč. Mgr. Monika Černá

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

ČJ

M

ČJ

VV

 

 

 

 

 

Út

ČJ

TV

AJ

Pr

 

 

 

 

 

St

ČJ

M

ČJ

ČaSP

 

 

 

 

 

Čt

ČJ

M

ČJ

Pr

 

 

 

 

 

ČJ

TV

M

HV

 

 

 

 

 


​Třída I.B - tř. uč. Mgr. Jana Čechovská

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

ČJ

M

ČJ

Pr

 

 

 

 

 

Út

ČJ

M

TV

AJ

 

 

 

 

 

St

ČJ

M

ČJ

HV

 

 

 

 

 

Čt

ČJ

M

ČaSP

VV

 

 

 

 

 

TV

ČJ

ČJ

Pr

 

 

 

 

 


Třída II.A - tř. uč. Mgr. Petra Ponczová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

ČJ

M

TV

ČJ

 

 

 

 

 

Út

ČJ

M

Pr

ČaSP

VV

 

 

 

 

St

AJ

ČJ

M

ČJ

HV

 

 

 

 

Čt

ČJ

M

ČJ

TV

 

 

 

 

 

ČJ

M

ČJ

Pr

 

 

 

 

 


Třída II.B - tř. uč. Mgr. Lenka Nytrová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

HV

M

ČJ

AJ

 

 

 

 

 

Út

ČJ

M

ČJ

ČaSP

VV

 

 

 

 

St

TV

M

ČJ

Pr

ČJ

 

 

 

 

Čt

ČJ

M

ČJ

Pr

 

 

 

 

 

ČJ

M

ČJ

TV

 

 

 

 

 


Třída III.A - tř. uč. Mgr. Daniela Korpasová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

ČJ

M

Pr

TV

ČJ

 

 

 

 

Út

ČJ

AJ

M

Pr

ČJ

 

 

 

 

St

ČJ

M

AJ

VV

ČaSP

 

 

 

 

Čt

ČJ

TV

M

ČJ

HV

 

 

 

 

ČJ

M

Pr

AJ

ČJ

 

 

 

 


Třída III.B - tř. uč. Mgr. Jana Kovalová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

ČJ

M

AJ

Pr

ČJ

 

 

 

 

Út

ČJ

M

ČJ

TV

HV

 

 

 

 

St

ČJ

M

AJ

Pr

ČJ

 

 

 

 

Čt

TV

M

ČJ

VV

CaSP

 

 

 

 

ČJ

AJ

M

Pr

ČJ

 

 

 

 


Třída IV.A - tř. uč. Mgr. Janka Putalová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

M

TV

ČJ

VV

VV

 

 

 

 

Út

ČJ

M

ČJ

AJ

Pří

 

 

 

 

St

ČJ

M

Vla

ČJ

HV

 

 

 

 

Čt

ČJ

M

ČJ

AJ

ČaSP

 

 

 

 

M

ČJ

AJ

Vla

TV

 

 

 

 


Třída IV.B - tř. uč. Mgr. Marie Krausová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

TV

AJ

ČJ

M

Vla

 

 

 

 

Út

ČJ

M

ČJ

VV

VV

 

 

 

 

St

ČJ

AJ

M

ČJ

TV

 

 

 

 

Čt

ČJ

M

ČJ

Vla

HV

 

 

 

 

AJ

ČJ

M

Pří

ČaSP

 

 

 

 


Třída V. - tř. uč. Mgr. Gabriela Buriánová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

ČJ

M

Vla

AJ

ZPC

 

 

 

 

Út

ČJ

M

Pří

VV

VV

ČaSP

 

 

 

St

AJ

ČJ

TV

M

ČJ

 

 

 

 

Čt

ČJ

M

Vla

Pří

HV

ČJ

 

 

 

M

AJ

TV

ČJ

 

 

 

 

 


Třída VI.A - tř. uč. Mgr. Lucie Kucejová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

M

AJ

ČJ

D

VO

TV

 

 

 

Út

M

Z

ČJ

ČaSP

VV

VV

 

 

 

St

ČJ

AJ

M

ZPC

Pp

Fy

 

 

 

Čt

ČJ

M

TV

Z

D

HV

 

 

 

AJ

M

Fy

Pp

 

 

 

 

 


Třída VI.B - tř. uč. Mgr. Eva Kantorová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

ČJ

Fy

Z

M

AJ

TV

 

 

 

Út

AJ

ČJ

Pp

M

D

ZPC

 

 

 

St

M

ČJ

Z

VV

VV

ČaSP

 

 

 

Čt

M

AJ

TV

HV

Fy

 

 

 

 

M

ČJ

D

Pp

VO

 

 

 

 


Třída VII. - tř. uč. Mgr. Zdenka Mléčková

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

M

ČJ

Pp

Z

AJ

D

 

 

 

Út

M

RJV/NJV

HV

ČJ

TV

ČaSP

 

 

 

St

M

Vz

AJ

Z

Fy

VO

 

 

 

Čt

M

D

ČJ

RJV/NJV

TV

EpV

 

 

 

Fy

Pp

ČJ

AJ

VV

VV

 

 

 


Třída VIII. - tř. uč. Mgr. Jana Klementová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

D

M

AJ

ČJ

Ch

ČaSP

 

HV

VV

Út

ČJ

M

Pp

Fy

RJV/NJV

TV

 

 

 

St

Vz

M

ČJ

AJ

VO

Z

 

 

 

Čt

AJ

ČJ

Ch

M

RJV/NJV

TV

 

 

 

ČJ

D

M

Z

Pp

Fy

 

 

 


Třída IX. - tř. uč. Ing. Jaroslava Brůnová

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

8:00
8:45

8:55
9:40

10:00
10:45

10:55
11:40

11:50
12:35

12:45
13:30

14:00
14:45

14:55
15:40

16:00
16:45

Po

AJ

ČJ

M

Fy

TV

Z

 

VV

HV

Út

Ch

M

AJ

RJV/NJV

ČaSP

ČJ

 

 

 

St

ČJ

M

Pp

CzM

D

TV

 

 

 

Čt

ČJ

RJV/NJV

AJ

M

VO

Z

 

 

 

ČJ

M

D

Ch

Fy

Vz

 

 

 

 



Copyright © 2004-2018 Základní škola a Mateřská škola U Studny v Karviné | Všechna práva vyhrazena
Kopírování textů nebo obrazové dokumentace pouze se souhlasem provozovatele