Základní škola a Mateřská škola U Studny v Karviné - Když myslíte na vzdělání svých dětí



 
 


< návrat zpět

14.6.2017 - Konečné výsledky sběrových soutěží

 Pořadí tříd

 

Umístění

Třída

Počet kg PET víček

1.

II.A

109,5

2.

I.B

48,5

3.

I.A

44,5

4.

IV.A

40,0

5.

V.

38,0

6.

III.

26

7.

II.B

23

8.

IV.B

16,5

9.

VI.

12,5

10.-11.

VII.B

5,5

10.-11.

IX.

5,5

12.

VII.A

1,5

13.

VIII.

0

Celkem

 

371

 

Umístění

Třída

Počet kg papíru

1.

II.A

2 340

2.

V.

1 200

3.

IV.A

995

4.

IX.

846

5.

I.A

773

6.

I.B

493

7.

IV.B

405

8.

III.

402

9.

VII.B

384

10.

II.B

324

11.

VII.A

234

12.

VI.

20

13.

VIII.

0

Celkem

 

8 417+336=8 753

 

 Pořadí jednotlivců - papír

Jméno

Třída

kg

Frajkowski Filip

V.

612

Šupolíková Lucie

IX.

546

Daníšková Veronika

II.A

465

Grochol Tomáš

II.A

418

Szlachta Lukáš

VII.B

384

Haburčáková Sofie

II.A

330

Kosiecová Eliška

V.

305

Mikovčáková Barbora

I.B

302

Mokrošová Laura

IV.A

268

Roman Marcel

V.

262

Sikora Richard

II.A

260

Sokolová Vanessa

IV.A

259

Hanák Břetislav

IV.B

254

Rudolová Adéla

IV.A

248

Pecha Daniel

VII.A

234

Altmann Ondřej

IV.A

208

Svrček Jan

I.A

196

Pernicová Markéta

I.B

165

Raszyk Samuel

II.A

162

Krejčí Daniel

II.A

159

Novák Marcel

II.A

147

Makovský Daniel

IX.

144

Hamplová Klára

IV.B

131

Matejčíková Nikola

I.A

130

Starzová Viola

III.

129

Foltynová Gabriela

IX.

128

Šlichtová Sára

II.A

117

Begovský Samuel

I.A

94

Andělová  Karolína

I.A

89

Pčolová Hana

II.A

87

Špánik Michal

III.

84

Hellerová Laura

III.

82

Kroupa Daniel

II.B

79

Pohančeník Matěj

II.B

73

Uherek Dominik

II.A

72

Kroščenová Adéla

II.B

67

Zverec Lukáš

I.A

67

Otisk Jiří

I.B

62,5

Lebedová Natálie

III.

59

Sabadaš Václav

I.A

58

Takáčová Michaela

II.A

54

Tamáš Jakub

I.A

51

Šoltysová Natali

II.A

49

Petrov David

II.B

43

Snopko Sebastian

III.

43

Poláková Vanesa

I.A

39

Feber Dominik

II.B

32

Peterová Hana

IX.

28

Osička Patrik

I.A

26

Pražáková Vanessa

I.A

22,5

Pčola Jakub

V.

21

Rybárová Klára

II.A

20

Dostalová Michaela

II.B

20

Dostalová Simona

IV.B

20

Zielinová Marie

VI.

20

Šenkeřík Tobiáš

I.B

15

Firla Tobiáš

IV.A

12

Mrižová Alexandra

II.B

10




osklivekacatko
Copyright © 2004-2017 Základní škola a Mateřská škola U Studny v Karviné | Všechna práva vyhrazena
Kopírování textů nebo obrazové dokumentace pouze se souhlasem provozovatele