Základní škola a Mateřská škola U Studny v Karviné - Když myslíte na vzdělání svých dětí
 
 


< návrat zpět

1.6.2019 - Květen v 1.B

Květen je za námi a my jsme toho opět hodně zažili. V dubnu jsme pracovali na obrázcích do dopravní soutěže, kterou vyhlásilo město Karviná. Měli jsme velikou radost, když byly oceněny dvě práce. Cenu si dne 23.května byly převzít Aicha a Viktorka.

Ale ve výtvarné výchově nadále nezahálíme – učili jsme se malovat krepovým papírem. Vznikla akvária plná barevných rybiček.

V pátek 24.května jsme byli v kině na film Psí domov. Moc se nám líbil. Jsme rádi, že i my všichni máme své útulné domovy.

30.května jsme navštívili RKK, kde nám paní knihovnice zahrály pohádku O pejskovi a kočičce. Moc se nám to líbilo, hlavně postup jak pekli dort, aby ho měli stokrát dobrý.  Pak jsme se vydali plnit úkoly na stanovištích na akci Knihomilníček. Hledali jsme klíče ve slizu, jezdili s trakaři, tančili s Hopsalínem, snažili se dostat ovečku do chlívku, navštívili Pipi a mnoho dalšího. Nakonec jsme dostali i sladkou odměnu.

A pak přišlo to nejlepší – Den dětí! Celé dopoledne jsme se bavili, soutěžili, skákali, běhali. Květen byl fajn, ale ještě lepší bude červen, protože je to poslední školní měsíc, pak už budou prázdniny. Hurá!!
Copyright © 2004-2018 Základní škola a Mateřská škola U Studny v Karviné | Všechna práva vyhrazena
Kopírování textů nebo obrazové dokumentace pouze se souhlasem provozovatele